קצת עלינו:

קומט את פרוגרס נוסדה באוקטובר 1956 ע”י מר יעקב בנימין, והינה מהחברות המובילות בתחום הרכב בשוק הישראלי.

קומט את פרוגרס עוסקת בייבוא ושיווק של צבעים מקוריים לרכב, חלקי-חילוף לרכב וציוד מתקדם למוסכים הכולל: ייעוץ, תכנון והקמה של מרכזי שירות לרכב.

בחברה למעלה מ-90 עובדים, מתוכם 25 אנשי מכירות המכסים את כל השוק הישראלי ומשרתים למעלה מ- 1500 לקוחות על בסיס קבוע, בכל רחבי הארץ, כולל בשטחי הגדה.

עם לקוחותינו נמנים יבואני הרכב המובילים במרכזי השירות שלהם, חברות הליסינג, משטרת ישראל, צה“ל, רשות שדות התעופה, מכוני רישוי וטסטים, מפעלי הרכבה לאוטובוסים, חברות תחבורה ציבורית, מוסכים למכונאות, מוסכים לתיקון מרכב וצבע, נגריות ויצרנים של מטבחי יוקרה.

בואו לבקר אותנו במרכז הלוגיסטי החדש שלנו

החרוב 1, פארק התעשייה חבל מודיעין

פעילות קומט את פרוגרס מתרכזת במרכז לוגיסטי מודרני הממוקם בפארק התעשייה חבל מודיעין, הנמצא בסמוך ליישוב שוהם בצמידות לכביש 1 ולכביש 6. שטחו הכול של המרכז הלוגיסטי הוא 5,000 מ"ר הכוללים מחסן בשטח של כ-3,800 מ"ר ובו מידוף לאחסנה עד לגובה של 13 מטר, מרכז הדרכה ומשרדי הנהלת החברה.

קליטת הפריטים וניפוקם מתבצעים בצורה ממוחשבת בעזרת מסופונים וציוד ליקוט ייעודי תוך שימוש בתוכנות ניהול מחסן (WMS) מתקדמות.

המחסן כולל שני רציפים ייעודיים לקליטת מכולות ושבעה רציפים להפצה. כמעט כל ההזמנות המתקבלות בחברה נשלחות ללקוחות ביום קבלתן, כאשר לאיזורים רבים קיימים גם מספר סבבי הפצה מדי יום.